SNADNÁ A ZÁBAVNÁ ANGLIČTINA

PRO DĚTI I UČITELE!

Na budoucnosti dětí nám záleží! Času a úsilí učitelů si vážíme.

MELODY English nabízí spolupráci učitelům, kteří pro své žáky chtějí víc!

Získejte ucelený soubor aktivit k výuce angličtiny hudbou a všemi smysly.

Dostanete vše perfektně připravené!

Padneme si do noty?

Jsme ideálními parťáky pro učitele, kteří jsou inovativní, snaží se být efektivní, chtějí žákům předat maximum, avšak mají rádi i svůj volný čas.

Patříte mezi takové učitele?

Čtěte dál, pokud:

  • Trávíte hodiny svého volného času přípravami na lekce, které děti budou nejen bavit, ale také se naučí nejen slovní zásobu, ale hlavně její využití.
  • Máte skvělé nápady, k jejich realizaci nemáte vždy ideální časové či technické zázemí a dostatek rukou?
  • Chcete výukou ovlivnit novou generaci.
  • Baví vás nové, avšak akreditované metody výuky.

Co pro vás tvoříme

Ucelené výukové moduly

Výukové moduly jsou
zpracované kreativně a záživně!

Písničky, video scénky, hry a materiály k procvičování.

Anglické výukové písničky

Chytlavé písničky si pamatujeme celý život a budují vztah mezi dítětem a učitelem.

Prožitky si snadno pamatují i
děti s různými dys-.

Akce a tábory pro děti

Děti, jejich vztah k angličtině a budoucí uplatnění je naším posláním.

Přidejte se k týmu našich nadšených lektorů.

Akreditované kurzy

Ideální pro pedagogy, kteří hledají cesty, jak udělat výuku zajímavou a přitom efektivní.

Získejte know-how a perfektně připravené materiály.

Kdo si angličtinu hudbou oblíbil

Dobry den, ja moc dekuju, dcerka byla nadsena, coz se mi drive u cehokoliv, co "smrdelo" anglictinou jeste nepovedlo:-D To, ze jste byli venku, je skvele a o to dalsi dik:-) a ze se snazite procvicovat jejich latku, to je uplne nejlepsi:-))

Kurz MELODY Drama Na Chodovci 2020/21

Milá paní Burgetová, mockrát děkujeme za Vaši zprávu, certifikát a veškeré informace, které jste vždy poctivě zasílala. Vážíme si Vaší ochoty, kdy jste velmi zkušeně reagovali na nastalou situaci a neváhali s dětmi začít on-line hodiny, i když věřím, že ani pro vás to nemuselo být vždy jednoduché. Na některé lekce se nám časově nepodařilo se připojit, ale i tak si Honza odnesl nové užitečné poznatky a myslím, že z nich bude čerpat i nadále.

Reakce na změnu způsobu vyučování v době karantény 2020

Dobrý den, musím poslat zpětnou vazbu na první den tábora. Dcera naprosto nadšená, sype tady na nás anglická slovíčka jako za celou první třídu ne. Budeme mít zájem o kroužek. Už se ví, kdy bude? Děkuji a zdravím!

 

Tábor 2020

Chtěla bych vám moc poděkovat za včerejší ukázkovou lekci MELODY English. Lekce se mi moc líbila, krásně připraveno a hlavně děti to ohromně bavilo. Byly opravdu nadšené a ještě i večer mi o tom dcera vyprávěla. Musím říct, že takto si představuji výuku angličtiny pro mladší děti na 1. stupni. Minulý rok dcera navštěvovala jiný kurz AJ a takovéto nadšení nebylo, ba naopak, bohužel. Těšíme se na další lekce s vámi!

Kurzy v ZŠ Donovalská (podzim 2019)

Dobrý den, Aleno, Moc ráda bych ještě jednou poděkovala za krásný týden, který měla dcerka na Vašem táboře! Opravdu si to užila a už se těší na příští rok:-) a také na kurz ve škole. Tak ještě jednou dík Vám i Vašim kolegyním a přeji Vám hezký zbytek léta!

 

Letní tábor 2018

Milé MELODY, chci vám poděkovat za krásnou výuku angličtiny. I po "covidové pauze" má můj syn z čeho čerpat na hodinách anglického jazyka ve škole. Krásně si vybavuje slovíčka a těší ho pochvala učitele. Užívá si cizího jazyka bez stresu a bolesti s ukládáním slov. Jak říkám "píseň a melodie se pamatuje sama i s úsměvem na tváři". A chci ještě poděkovat skvělým lektorkám za přístup k dětičkám a za krásná témata v angličtině. Věřte, že i já se takhle potají učím se svým synem 🙂

 

Kurzy v ZŠ Jižní (jaro 2021)

Letos jsme opět byli účastníky letního tábora Melody English. Tentokráte všechny 3 děti, nejmladší bez předchozí zkušenosti s jazykem. Vse dopadlo na výbornou. Skvělá organizace a přístup. Jasná a vlidná komunikace vůči dětem i rodičům. Děti byly nadšené a vzpominaly na kamarády i program. Vnímám, že se děti jazykové hodně posunuly a to hlavně v bezprostřední reakci a přirozeném projevu v cítím jazyce. Moc děkuji a příští rok navidenou.

Letní tábor 2021