LETNÍ PříměstskÝ
Tábor 2022

Registrace

UŽIJTE SI S NÁMI PŘÍMĚSTSKÝ LETNÍ TÁBOR
PLNÝ ANGLIČTINY A ZÁBAVY

letní tábor

TERMÍN: 8.8. – 12.8.2022
PRO KOHO: děti 5 -12 let
MÍSTO:
ZŠ Jižní, Praha 4 – Spořilov

Informace o táboře

Obecně

Program probíhá mezi 8:45 a 16h, děti mohou přicházet od 8:00 a zůstávat do 17:00. Součástí ceny je oběd, 2x svačina a neslazené pití (voda, voda s citronem). Varianta obědů pro alergiky je možná. S sebou děti potřebují přezůvky, lahev na pití a pokrývku hlavy – většinu času trávíme venku. Děti ráno přebíráme rovnou na zahradě, u zadního vchodu, kde je možné parkování v ulici Lešanská. Cestujete-li MHD, vchod na zahradu školy Jižní je přímo u zastávky Lešanská autobusů ve směru na Jižní město.

Program

S námi se děti při učení nenudí! Naše tábory jsou plné angličtiny, zábavy a zážitků!

Děti čeká celodenní výlet do přírody, vaření, tvoření a tvorba vlastního anglického muzikálu!

A “táborová hra”? Bude …. ovšem ….. trochu jinak ;o) Děti každý den zažívají divadelní vstupy a plní týmové úkoly.

O výuku angličtiny se starají rodilí mluvčí a špičkoví lektoři z našeho týmu.

 

CENA: 4 980 Kč

10% sleva na druhého/třetího sourozence nebo absolventa

letní tábor
Akce Melody English

A co o nás říkají účastníci?

“Naše děti tábor milují. Písničky si stále pamatují. Vždy, když z rádia některá zazní, rozezpívají se a mají z toho náležitou radost. Organizace nemá chybu! Děti jsou venku, za což jsem moc vděčná a prostory zahrady jsou překrásné. Co se týče smíšeného kolektivu, je to to nejlepší, co může být. Navzájem si děti pomáhají a okoukávají různé dovednosti. I pro starší to má veliký význam, protože takových možností děti moc nemají (zvláště v současné izolované době). Jejich slovní zásoba a schopnost vyjadřovat se v angličtině je po každém táboře vždy ihned vidět a co se u vás děti naučily, nezapomněly. Vřele doporučuji:)”

“Letos jsme opět byli účastníky letního tábora Melody English. Tentokráte všechny 3 děti, nejmladší bez předchozí zkušenosti s jazykem. Vše dopadlo na výbornou. Skvělá organizace a přístup. Jasná a vlídná komunikace vůči dětem i rodičům. Děti byly nadšené a vzpominaly na kamarády i program. Vnímám,  že se děti jazykově hodně posunuly a to hlavně v bezprostřední reakci a přirozeném projevu v cizím jazyce.

Moc děkuji a příští rok naviděnou.”

Aktivity na tabore
Letni tabor tanec
Kluci Melody English
Zabava na tabore
Anglicky tabor
Holky Melody English
Divadelny vstup