Akreditované kurzy

angličtiny

Mám Zájem

Jste pedagog, který stále hledá cesty, jak udělat výuku zajímavou a přitom efektivní?

Prošla vám rukama už spousta materiálů, ale stálo vás mnoho energie a času upravit je pro potřeby svých žáků?

Chcete mít k ruce materiály, jež odpovídají vašim představám o ideální metodice?

Naše představa o ideální metodice:

 • Žáci zvládnou gramatiku přirozeně a přitom správně.
 • Slovní zásoba se osvojí aktivně a překvapivě rychle.
 • Bez problémů se zapojí i žáci se zvláštními výukovými potřebami.
 • Přináší osvojení si témat, která budou v životě nejvíc potřebná.

Přesně takové výsledky má metodika MELODY English, se kterou se nyní můžete seznámit na kurzu akreditovaném MŠMT.

Co vám kurz přinese:

1. Know-how, jak do výuky aktivně zapojit hudbu (a to i když vy sami nezpíváte a nehrajete na hudební nástroj).

2. Teoretickou stránku věci:

  • jak funguje dětský mozek,
  • jak se učí a proč je právě hudba nejefektivnější způsob,
  • jak ho v učení podpořit.

3. Seznámíte se s materiály MELODY English, které zahrnují vše, co k výuce budete potřebovat.

  • profesionálně zpracované autorské výukové písničky
  • výuková videa
  • metodické podpůrné materiály

4. Praktické zkušenosti

Aktivity na tabore

Kdy a kam na základní kurz „ANGLIČTINA HUDBOU“

9. 9. – 10. 9. 2022

Galerie Artičok, Třída Karla IV. 493, Hradec Králové

Kdo vás kurzem provede: 

Máte jedinečnou šanci získat know-how přímo od zakladatelky Mgr. Aleny Burgetové, která v roce 2016 dala MELODY English život. Od doby prvního kroužku angličtiny v rámci družin se rodina MELODY English rozrostla a pro své lekce vytvořila širokou zásobu písniček a doplňkových aktivit. K hudebnímu základu tak přibyly pracovní listy, videa, online hry a komplexní soubor výukových materiálů. Důkazem funkčnosti zábavné metodiky MELODY English jsou stovky spokojených dětí i rodičů.

Po získání akreditace od MŠMT nyní nabízí svou práci k využívání učitelům angličtiny na základních školách.

Chcete naše materiály nejdříve poznat?

Kdo si angličtinu hudbou oblíbil

Dobry den, ja moc dekuju, dcerka byla nadsena, coz se mi drive u cehokoliv, co "smrdelo" anglictinou jeste nepovedlo:-D To, ze jste byli venku, je skvele a o to dalsi dik:-) a ze se snazite procvicovat jejich latku, to je uplne nejlepsi:-))

Kurz MELODY Drama Na Chodovci 2020/21

Milá paní Burgetová, mockrát děkujeme za Vaši zprávu, certifikát a veškeré informace, které jste vždy poctivě zasílala. Vážíme si Vaší ochoty, kdy jste velmi zkušeně reagovali na nastalou situaci a neváhali s dětmi začít on-line hodiny, i když věřím, že ani pro vás to nemuselo být vždy jednoduché. Na některé lekce se nám časově nepodařilo se připojit, ale i tak si Honza odnesl nové užitečné poznatky a myslím, že z nich bude čerpat i nadále.

Reakce na změnu způsobu vyučování v době karantény 2020

Dobrý den, musím poslat zpětnou vazbu na první den tábora. Dcera naprosto nadšená, sype tady na nás anglická slovíčka jako za celou první třídu ne. Budeme mít zájem o kroužek. Už se ví, kdy bude? Děkuji a zdravím!

 

Tábor 2020

Chtěla bych vám moc poděkovat za včerejší ukázkovou lekci MELODY English. Lekce se mi moc líbila, krásně připraveno a hlavně děti to ohromně bavilo. Byly opravdu nadšené a ještě i večer mi o tom dcera vyprávěla. Musím říct, že takto si představuji výuku angličtiny pro mladší děti na 1. stupni. Minulý rok dcera navštěvovala jiný kurz AJ a takovéto nadšení nebylo, ba naopak, bohužel. Těšíme se na další lekce s vámi!

Kurzy v ZŠ Donovalská (podzim 2019)

Dobrý den, Aleno, Moc ráda bych ještě jednou poděkovala za krásný týden, který měla dcerka na Vašem táboře! Opravdu si to užila a už se těší na příští rok:-) a také na kurz ve škole. Tak ještě jednou dík Vám i Vašim kolegyním a přeji Vám hezký zbytek léta!

 

Letní tábor 2018

Milé MELODY, chci vám poděkovat za krásnou výuku angličtiny. I po "covidové pauze" má můj syn z čeho čerpat na hodinách anglického jazyka ve škole. Krásně si vybavuje slovíčka a těší ho pochvala učitele. Užívá si cizího jazyka bez stresu a bolesti s ukládáním slov. Jak říkám "píseň a melodie se pamatuje sama i s úsměvem na tváři". A chci ještě poděkovat skvělým lektorkám za přístup k dětičkám a za krásná témata v angličtině. Věřte, že i já se takhle potají učím se svým synem 🙂

 

Kurzy v ZŠ Jižní (jaro 2021)

Letos jsme opět byli účastníky letního tábora Melody English. Tentokráte všechny 3 děti, nejmladší bez předchozí zkušenosti s jazykem. Vse dopadlo na výbornou. Skvělá organizace a přístup. Jasná a vlidná komunikace vůči dětem i rodičům. Děti byly nadšené a vzpominaly na kamarády i program. Vnímám, že se děti jazykové hodně posunuly a to hlavně v bezprostřední reakci a přirozeném projevu v cítím jazyce. Moc děkuji a příští rok navidenou.

Letní tábor 2021